Events 5/1/2024 - 5/31/2024

  • 1/5
    Wednesday
    Školní zájezd do Nizozemska
    - garant JIR - PT: ČSP, ODS
  • 2/5
    Thursday
    Školní zájezd do Nizozemska
    - garant JIR - PT: ČSP, ODS
    Výkon funkce ŠMK
    07:10 - 16:05
    MZ JZO - didaktické testy společné části
    08:00 - 11:25 DT - matematika
    Seminář: Národní parky USA
    10:40 - 13:10 - garant POP - PT: ODS, ČSP
    MZ JZO - didaktické testy společné části
    13:15 - 16:05 DT - anglický jazyk
  • 3/5
    Friday
    Školní zájezd do Nizozemska
    - garant JIR - PT: ČSP, ODS
    Výkon funkce ŠMK
    07:10 - 16:05
    MZ JZO - didaktické testy společné části
    08:00 - 09:35 DT - český jazyk a literatura
  • 4/5
    Saturday
  • 5/5
    Sunday
  • 6/5
    Monday
    MZ JZO - didaktické testy společné části
    08:00 - 11:25
    ČŠI šetření PISA 2025
    08:00 - 13:10 - garant HES - žáci narození v roce 2008
    DM - pronájem společenské místnosti
    08:50 - 15:15
  • 7/5
    Tuesday
    ČŠI šetření PISA 2025
    08:00 - 13:10 - garant HES - žáci narození v roce 2008
  • 8/5
    Wednesday
  • 9/5
    Thursday
    Školní parlament
    07:30 - 08:00 - prosíme zástupce žáků každé třídy o účast ve ŠP
    ČŠI šetření PISA 2025
    08:00 - 13:10 - garant HES - vybraní žáci narození v roce 2008
  • 10/5
    Friday
    Krajské kolo SOČ
    - garant MAR
  • 11/5
    Saturday
  • 12/5
    Sunday
  • 13/5
    Monday
    Školení: 3D tisk, Praha
    07:10 - 16:05
    Příprava na konání maturitní zkoušky
    07:10 - 16:05
    Cvičná písemná závěrečná zkouška
    12:25 - 14:00 - garant ŠLE - třída 3.M
  • 14/5
    Tuesday
    Příprava na konání maturitní zkoušky
    07:10 - 16:05
    Exkurze: Archiv města Plzně
    09:50 - 11:25 - garant FRU - účast : třídy 3.AEF dle harmonogramu
    Exkurze: Archiv města Plzně
    09:50 - 12:20 - garant FRU - účast : třídy 3.AEF dle harmonogramu
    Exkurze: Archiv města Plzně
    10:40 - 13:10 - garant FRU - účast : třídy 3.AEF dle harmonogramu
    Porada ředitelů SŠ PK
    14:00
  • 15/5
    Wednesday
    Příprava na konání maturitní zkoušky
    07:10 - 16:05
    Exkurze do ČNB
    08:00 - 15:15 - garant ŠLE - PT: ČSP, ODS, IKT
    Provozní porada
    12:30 - další účastníci: HAM, MIL, MICH, VRB, BIS, ČEJ, MAN, DZU, VOD
    Webinář - Matematická prostředí v metodě Hejného na 3. stupni, on-line
    15:30 - 19:00
  • 16/5
    Thursday
    Výkon funkce předsedy maturitní komise
    07:10 - 16:05
    Příprava na konání maturitní zkoušky
    07:10 - 16:05
    Studium pro řed. škol a škol. zařízení
    08:00 - 16:05
    Projektový den - Grafický návrh prostor školy
    09:50 - 12:20 - garant BÍL - vybraní žáci
    Seminář: Držení zbraní v USA
    10:40 - 13:10 - garant POP - PT: ODS, ČSP
    Den otevřené servrovny
    15:00 - setkání IT administrátorů - účast DZU, VOD
  • 17/5
    Friday
    Výkon funkce předsedy maturitní komise
    07:10 - 16:05
    Příprava na konání maturitní zkoušky
    07:10 - 16:05
    Webinář: Využití sociálních sítí ve výuce
    13:00 - 16:00
  • 18/5
    Saturday
  • 19/5
    Sunday
  • 20/5
    Monday
    MZ JZO - ústní zkoušky profilové části - 4.AE
    07:10 - 16:05
    Příprava na konání maturitní zkoušky
    07:10 - 16:05
    Výkon funkce předsedy maturitní komise
    07:10 - 16:05
  • 21/5
    Tuesday
    MZ JZO - ústní zkoušky profilové části - 4.AE
    07:10 - 16:05
    Příprava na konání maturitní zkoušky
    07:10 - 16:05
    Výkon funkce předsedy maturitní komise
    07:10 - 16:05
    Řemeslo má zlaté dno - slavnostní předávání cen vítězům soutěže
    13:00
  • 22/5
    Wednesday
    MZ JZO - ústní zkoušky profilové části - 4.AE
    07:10 - 16:05
    Příprava na konání maturitní zkoušky
    07:10 - 16:05
    Výkon funkce předsedy maturitní komise
    07:10 - 16:05
  • 23/5
    Thursday
    MZ JZO - ústní zkoušky profilové části - 4.AE
    07:10 - 16:05
    Příprava na konání maturitní zkoušky
    07:10 - 16:05
    Výkon funkce předsedy maturitní komise
    07:10 - 16:05
  • 24/5
    Friday
    OVY 3.M ukončení
    Příprava na konání maturitní zkoušky
    07:10 - 16:05
    Výkon funkce předsedy maturitní komise
    07:10 - 16:05
    MZ JZO - ústní zkoušky profilové části - 4.E
    07:10 - 16:05
    Seminář:"NASA"
    08:00 - 10:35 - garant POP - PT: ODS, ČSP
  • 25/5
    Saturday
  • 26/5
    Sunday
  • 27/5
    Monday
    Uzavření docházky za 2. pololetí - 3.M
    Výkon funkce předsedy maturitní komise
    07:10 - 16:05
    MZ JZO - ústní zkoušky profilové části - 4.DF
    07:10 - 16:05
  • 28/5
    Tuesday
    Výkon funkce předsedy maturitní komise
    07:10 - 16:05
    MZ JZO - ústní zkoušky profilové části - 4.DF
    07:10 - 16:05
  • 29/5
    Wednesday
    Výkon funkce předsedy maturitní komise
    07:10 - 16:05
    MZ JZO - ústní zkoušky profilové části - 4.F
    07:10 - 16:05
    Zápis klasifikace a absence 2. pol do BAK - 3.M
    12:00
  • 30/5
    Thursday
    Výkon funkce předsedy maturitní komise
    07:10 - 16:05
    MZ JZO - ústní zkoušky profilové části - 4.F
    07:10 - 16:05
    Pedagogická rada 2. pololetí 3.M
    07:30
  • 31/5
    Friday
    Výkon funkce předsedy maturitní komise
    07:10 - 16:05
    MZ JZO - ústní zkoušky profilové části - 4.F
    07:10 - 16:05

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"